top of page

Jumtu mazgāšana

Ja Jums ir māja, tad Jūs noteikti zināt, cik pūļu pieprasa mājas uzturēšana ideālā stāvoklī. Izņēmums nav arī tik svarīga detaļa kā Jūsu mājas jumts. Ja, pieliekot noteiktās pūles, Jūs varat tikt galā ar gandrīz jebkuras Jūsu mājas daļas uzkopšanu, tad jumtam ir nepieciešama speciāla tīrīšana, kas Jums diemžēl nav pa spēkam. Jums būs nepieciešami profesionāļu pakalpojumi, lai jumts izskatītos kā jauns.

    Mūsdienīgi jumti tiek izgatavoti no augstas kvalitātes un ļoti dārgiem materiāliem, kuru kalpošanas laiks tomēr būs atkarīgs no pareizas kopšanas, kas arī ļaus Jūsu jumtam kalpot ilgi un saglabāt savas īpatnības un pievilcīgo ārējo izskatu. Netīrumi, atmosfēras nosēdumi, sūnas, ķērpji un pelējums, kas īpaši aktīvi veidojas jumtu ēnainās daļās, veicina mitruma noturēšanu un parasti noved pie metālisku jumtu korozijas un turpmākās sintētisku materiālu bojāšanas. Šie nosēdumi var traucēt arī sniega noiešanu no jumta ziemas laikā, kas var izsaukt jumta noplūdumus un pieprasīt piespiedu jumta tīrīšanu no sniega un ledus.

Turklāt, ja netīrīt jumtus, tad nokritušas lapas var nosprostot ūdens noteku vai arī aizsprostot dziļāku ūdensnoteku cauruli, kas apgrūtinās vai padarīs par neiespējamu ūdens noplūšanu, un atpakaļgaitas noplūde kļūs par Jūsu mājas nopietnu problēmu. Īpaši ziemā, kad jumta tīrīšana tiek apgrūtināta aukstuma, ledus un sala dēļ vai arī spēcīgu lietu dēļ, jumts var sākt tecēt, un ūdens nokļūst telpā. Pateicoties savlaicīgai jumta tīrīšanai vai mazgāšanai, ko veic mūsu kompānijas profesionāļi, Jūs varēsiet izvairīties no ūdens plūdiem Jūsu mājā.

 

Mazgāt iespējams gandrīz visus jumta segumus, izņemot

mīkstos bitumena segumus kādi parasti sastopami uz plakaniem jumtiem.

 

Mazgāt var šāda tipa jumtus: 

 

1. šindelis, un tā paveidi,

2. dakstiņi, māls, betons

3. skārds, gludais, profilētais

4. šīferis, plakans, viļņots, dabīgais.

 

Jumta tīrīsanas cena atkarīga no netīrības pakāpes,

jumta lenķa un citiem aspektiem. 

bottom of page